نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: قدیم یک بار بهم خیانت کرده

6260
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44294
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

قدیم یک بار بهم خیانت کرده

سلام من یه پسرخاله ایی دارم ک قبلا یه سال نیم پیش با دختری دوست بوده بعد این دختر تو رابطه دروغ هایی میگه و پنهان کاری هایی میکنه ک دستش رو میشده بعد اخر سر پسر خالم شانسی پیامای اینستای دختره رو میبینه و میبینه که با چند پسر همزمان در ارتباطه و بهشون دوستت دارم و عشقم اینا گفته بعد پسر خالم قطع رابطه میکنه وقتی میفهمه الان بعد از یه سال و نیم دختره اومده میگه تاوان دادم و خام بودم و میخوام باهات ازدواج کنم ولی پسرخالم اون کارای دختره از یادش نمیره حقم داره البته از طرفی هم دختره گریه میکنه و میخواد پسرخالمو تحت تاثیر قرار بده به نظرتون کسی ک خیانت کرده ایا برگشت ب رابطه درسته؟ این هم بگم رابطشون مجازی بوده فقط چند بار پسرخالم دیدتش از نزدیک و یه بارم خواستگاری همین دختر رفته ک مادر دختره رفتار مناسبی نداشته و درو باز نمیکرده و پدر دختره در رو باز کرده بعدم ک صحبت کردن گفته نه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : قدیم یک بار بهم خیانت کرده

سلام به شما ساراجان
    نگرانی شما برای ایشان قابل احترام هست اما عزیزم در این مسیر نیاز است که خود پسرخالیتان در این مورد از روانشناس مشورت بگیرند تا بتوانیم با خود ایشان صحبت کنیم و افکار و احساسات و شرایط ایشان و این خانم را مورد بررسی دقیق تر قرار بدهیم.
    اما به صورت کلی شرایط سنی انها اهمیت دارد که شما ان را بیان نکرده اید اما اگر این موضوع را اینگونه در نظر بگیریم که هردوی آنها دوران نوجوانی را طی کرده اند در این حالت پسر خاله شما در کنار احترام به احساسات این خانم نیاز است که معیارهای خودش برای ازدواج را مد نظر داشته باشد و بعد در این مسیر تصمیم گیری کند چون بازگشت به رابطه تنها بر مبنای دلسوزی می تواند برای هردوی آنها آسیب زا باشد .
    در کنار اینکه شما بیان می کنید پسر خالیتان اتفاقات گذشته را فراموش نکرده اند و دیدگاه منفی دارند ازدواج در این موراد توصیه نمی شود و اگر قرار بر تصمیم گیری مجدد باشد نیاز به شناخت بیشتر و مجدد ، تحقیق و مشاوره پیش از ازدواج می باشد تا بتوانیم در این مسیر به تصمیم گیری انها کمک کنیم.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : قدیم یک بار بهم خیانت کرده

نقل قول نوشته اصلی توسط sara2321 نمایش پست ها
    سلام من یه پسرخاله ایی دارم ک قبلا یه سال نیم پیش با دختری دوست بوده بعد این دختر تو رابطه دروغ هایی میگه و پنهان کاری هایی میکنه ک دستش رو میشده بعد اخر سر پسر خالم شانسی پیامای اینستای دختره رو میبینه و میبینه که با چند پسر همزمان در ارتباطه و بهشون دوستت دارم و عشقم اینا گفته بعد پسر خالم قطع رابطه میکنه وقتی میفهمه الان بعد از یه سال و نیم دختره اومده میگه تاوان دادم و خام بودم و میخوام باهات ازدواج کنم ولی پسرخالم اون کارای دختره از یادش نمیره حقم داره البته از طرفی هم دختره گریه میکنه و میخواد پسرخالمو تحت تاثیر قرار بده به نظرتون کسی ک خیانت کرده ایا برگشت ب رابطه درسته؟ این هم بگم رابطشون مجازی بوده فقط چند بار پسرخالم دیدتش از نزدیک و یه بارم خواستگاری همین دختر رفته ک مادر دختره رفتار مناسبی نداشته و درو باز نمیکرده و پدر دختره در رو باز کرده بعدم ک صحبت کردن گفته نه
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز . روابط در چهار چوب دوستی و فارغ از تعهد های ازدواج تضمین شده نیست ودر چنین روابطی احتمال دوستی های چند گانه و خیانت از هر کدام از طرفین وجود دارد
    پیشنهاد میشه پسر خاله شما با این مسئله احساسی بر خورد نکنن و
    در صورتی که قصد دارند دوستی کنند چه با این خانم چه با افراد دیگه با هدف ازدواج گام بر دارند
    درمورد این خانم تصمیم گیری برعهده خود پسر خاله شماست ایشون باید ببینند آیا پتانسیل پذیرش و بخشش گذشته این خانم را دارند یا خیر و از تصمصم احساسی و پیش بینی نشده دوری کنند
    به نظر میرسه این دختر خانم و خانوادش با رفتار هایی نامناسبی که در گذشته داشتند مشکلاتی دارند که بهتره پسر خاله شماهم خودشون رو در گیر نکنند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد